Twoja poczta
       Panel Administracyjny

Oferujemy Państwu pełną gamę usług związanych z przygotowaniem i promocją Państwa wizerunku w sieci Internet. Realizujemy zarówno tak proste projekty takie jak e-wizytówki, wirtualne kartki, poprzez projekty bardziej rozbudowane takie jak mniejsze lub większe strony firmowe, serwisy informacyjne, aż po duże aplikacje działające w oparciu o sieć Internet (sklepy internetowe, systemy CMS i inne).

Oferujemy kompleksowe usługi obejmujące wszystkie etapy pracy z tym związanej, począwszy od zbierania materiałów, wykonania zdjęć, przygotowania elementów graficznych, design'u serwisu, poprzez stworzenie strony internetowej czy aplikacji, aż po skuteczną promocję i pozycjonowanie w sieci Internet. Pomożemy również załatwić wszelkie formalności związane z zakupem domeny czy wynajęciem serwera dla Państwa projektu.

Nad projektami pracuje zespół osób z doświadczeniem w reklamie, od lat pracujących w agencjach reklamowych oraz grafików i programistów z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie projektowania stron internetowych.

Połączenie naszych wieloletnich doświadczeń w dziedzinie reklamy oraz informatyki pozwala nam zaoferować Państwu usługi na najwyższym poziomie.

Zapraszamy do kontaktu z nami pod adresem hosting@amr.pl.
Pojemność 500 MB
Transfer 1GB/m-c
14 dni testowych

TYLKO 49 zł/rok*
więcej >>

Pojemność 1000 MB
Transfer 5GB/m-c
14 dni testowych

TYLKO 129 zł/rok*
więcej >>

Pojemność 5000 MB
Transfer 10GB/m-c
14 dni testowych

TYLKO 249 zł/rok*
więcej >>

Strona główna |  Oferta |  Regulamin |  Kontakt